Informace o společnosti

Way to Nature s.r.o. je česká společnost nabízející produkty a služby v oblasti volnočasové infrastruktury veřejného i privátního sektoru. Vznik společnosti se datuje do roku 2010. V počátcích naší činnosti jsme se věnovali v rámci obchodního zastoupení zahraničního partnera distribuci ekologických materiálů, které se používají při budování dopravních staveb. Postupně bylo produktové portfolio doplněno o prvky volnočasové infrastruktury měst, obcí, sportovních areálů a hotelů. Od roku 2014 jsme výhradním distributorem unikátních modulárních drah společnosti Bikeparkitect v České a Slovenské republice. Poslední novinkou v naší nabídce jsou fitness a workoutové sestavy.

Při řešení různorodých záměrů našich zákazníků se snažíme vytvářet tvůrčí a přátelské prostředí týmové spolupráce, kde ekonomické cíle nejsou nadřazeny etickým zásadám společnosti. Spolupracujeme s celou řadou oborových specialistů, vysokých škol a sportovních profesionálů. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti volnočasových i sportovních aktivit a implementujeme je do naší nabídky produktů a služeb. Následný klientský servis považujeme za samozřejmost a věříme, že náš vztah se zákazníkem realizací projektu nekončí, ale naopak začíná.

Realizační tým

Jaroslav Vašut - jednatel společnosti, marketing, obchod, projektová příprava | Ivo Urban - architekt | Milan Matyáš - architekt | Antonín Adamuška - příprava a realizace zemních prací | Vlasta Sláčíková - inženýrská činnost a dotační management

Spolupracující subjekty

Richard Gasperotti - projektová příprava, trailbuilder | Tomáš Ehler - obchodní činnost